top of page

HAKKIMIZDA

           Hastalarımıza her türlü ağız ve diş sağlığı hizmetini sunabilmek ve her hastamızın Polikliniğimizden sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamak hekimlik anlayışımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

             Hastalarımızın teşhis ve tedavilerinde  diş hekimlerimiz ile diş hekimliğinin tüm teknolojik imkanlarını kullanır ve uluslararası standartlarda hizmet veririz.

             Eğitimli ve profesyonel ekibimizin etik kurallara bağlı kalarak uygulayacağı hizmetleri inovatif teknolojinin sunduğu imkanlarla birlikte hastalarımıza sunarız. Hizmetimizden memnun olan ve bizimle devam etmeyi seçen, ağız ve diş sağlıkları üst seviyede olan, bizi aile ve çevrelerine tavsiye eden hastalarımızın olmasını amaçlarız. Kendimizi hastamızın yerine koyarak düşünürüz.


Görevimiz
Hastalarımızın ağız ve diş sağlığını korumak ve tedavi etmektir.

Amacımız
Hastalarımızın polikliniğimizde sağlıklı ve gülerek çıkmasını sağlamaktır.

Hekimlerimiz ve Değerlerimiz
Bizler, konusunda uzman diş hekimleriyiz. Polikliniğimiz, bizim için ve hastalarımız için bir aile ortamıdır. Hastalarımızı tedavi ederken kendimizi onların yerine koyarak düşünürüz. Hastalarımıza hem yetkin bir tedavi sunmak hem de bunu mümkün olan zamanda ve uygun maliyetle gerçekleştirmek isteriz.

Hizmetlerimizi sunarken etik kurallara bağlı, konusunda uzman ve profesyonel ekibimizin diş hekimliği hizmetleri ile ilgili gelişen ve değişen tedavilere yönelik gerek teknolojik gerekse manuel tüm uygulamaları güncel olarak hastalarımıza sunmalarını öncelik biliriz.


Teknolojimiz
Diş hekimliğinde dünyanın ileri teknolojisini kullanır ve uluslararası standartlarda hizmet veririz.

Vizyonumuz
Yücelen Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğini bir dünya markası yapmaktır.

bottom of page