top of page

09 Eyl Cmt

|

YÜCELEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

DİŞ BEYAZLATMA

Bleaching, dişlerde oluşan renklenmelerin veya koyu renkli dişlerin daha estetik bir görüntü vermek amacıyla beyazlatılması işlemidir. Dişler; yapısal nedenler, yaşlanma, renkleştirici gıdaların tüketimi (kahve, çay, sigara vb.), travmalar, eski protezler, eski kaplamalar, eski dolgular ned

Biletler satışta değil
Diğer etkinlikleri gör
DİŞ BEYAZLATMA
DİŞ BEYAZLATMA

Saat ve Yer

09 Eyl 2023 19:00 – 10 Eyl 2023 19:00

YÜCELEN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ, Zafertepe mahallesi no:407-409C, Zafertepe, Eşrefpaşa Cd., 35270 Konak/İzmir, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Beyazlatma İşlemi Kimlere Uygulanabilir?

Diş beyazlatma işlemi hemen hemen herkese uygulanabilir. Ancak, tedavinin etkili olamayacağı bazı durumlar vardır. Diş hekiminiz tam bir ağız muayene ve teşhis ile dişlerin bu işlem için uygun olup olmadığını belirleyecektir. Ör: Diş eti hastalığı.

Beyazlatma İşlemi Zor ve Zahmetli Midir?

Diş beyazlatma işlemi zor değil ama biraz zahmetlidir. Ofis uygulamalarında klinikte geçen süre yaklaşık 40 dakikadır. Uygulama sırasında hastada katlanılabilir ölçüde sızı olması doğaldır.

Diş Beyazlatma İşlemi Güvenli Midir?

Yapılan araştırmalara göre, dişlerin beyazlatılması diş hekiminizin gözetimi altında yapılırsa son derece etkin ve güvenlidir. Dişler ve dişetleri hiçbir şekilde zarar görmez.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page